پیش ثبت نام پایه هفتم دبیرستان انرژی اتمی

پیش ثبت نام پایه هفتم دبیرستان انرژی اتمی مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ساعت : ۱۳:۰۶:۳۹
بعد از اعلام خبر آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون دبیرستان های نمونه و تیزهوشان در پایه اول متوسطه ، اکنون دبیرستان های ویژه ،شیوه جدیدی برای ثبت نام از دانش آموزان را اجرا می کنند.

بعد از اعلام خبر آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون دبیرستان های نمونه و تیزهوشان در پایه اول متوسطه  ، اکنون دبیرستان های ویژه ،شیوه جدیدی برای ثبت نام از دانش آموزان را اجرا می کنند.

پیش ثبت نام دبیرستان پسرانه انرژی اتمی از 23 بهمن آغاز و تا فروردین 97 از طریق وبگاه دبیرستان برای پذیرش دانش آموزان پیش ثبت نام می کند . ثبت نام مدرسه انرژی اتمی به صورت اینترنتی انجام می شود و کلیه داوطلبان پسر می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام انرژی اتمی www.aeone.ir ، برای شرکت در آزمون پس از مطالعه قوانین و مقررات وارد صفحه‌ی ثبت‌نام شوند و اقدام به بارگذاری عکس پرسنلی ۳در۴ با حجم ۲۰۰ کیلو بایت کنند و فرم مشخصات ثبت‌نام را تکمیل کنند . داوطلبان در پایان ثبت‌نام ، نام کاربری و گذرواژه خود را دریافت خواهند کرد که در مراجعه‌های بعدی به حساب کاربری خود جهت ارائه مدارک بعدی باید از آن استفاده کنند .

راهنمای ثبت نام

توجه: بنا به مصوبه شورای‌عالی آموزش و پرورش و دستور وزیر محترم، پذیرش در پایه هفتم بدون برگزاری آزمون انجام خواهد شد. متقاضی گرامی لطفا مراحل پیش ثبت‌نام را به ترتیب زیر و به طور کامل طی کنید:
۱- فایل عکس دانش‌آموز را بارگذاری کنید.
۲- فرم اطلاعات داوطلب را تکمیل کنید؛ در نوشتن شماره تلفن همراه دقت کنید، زیرا تنها راه تماس ما با شما همین شماره است.
۳- در پایان اطلاعات کاربری خود در مدرسه انرژی اتمی دوره‌ی اول را به دقت یادداشت کنید، زیرا برای پیگیری پیش ثبت‌نام خود با همین اطلاعات کاربری باید وارد تارنمای مدرسه انرژی اتمی دوره‌ی اول بشوید.
۴- به زودی مدارک دیگری جهت بارگذاری در وبگاه دبیرستان از شما درخواست خواهد شد. این مدارک شامل کارنامه سه سال ۴، ۵ و ۶ دبستان، گزارش پیشرفت تحصیلی تربیتی (کیفی-توصیفی) و گواهی موفقیت‌ها در مسابقات آموزش و پرورش در سطح منطقه، شهر و کشور است.

تا اطلاعات کاربری (نام و گذرواژه) تارنمای مدرسه انرژی اتمی دوره‌ی اول را نگرفته‌اید، پیش ثبت‌نام شما کامل نشده است.

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

چند خبر از مدرسه و دانشگاه آنالیز کنکور سراسری 98 در یک نگاه نحوه تاثیرقطعی معدل در کنکور بارم بندی کتابهای درسی دهم دوره متوسطه دوم ۹۸-۹۹ آیین نامه تغییر رشته دوره دوم متوسطه بارم‌ بندی دروس دوره دوم متوسطه (پایه دهم)در سال‌تحصیلی 98 ـ 97 بارم بندی دروس پایه دهم (98-97) نتایج کنکور سراسری نحوه برگزاری آزمون های نوبت دوم کلیه مقاطع دستورالعمل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.