لغو المپیادهای علمی جهانی

لغو المپیادهای علمی جهانی مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ ساعت : ۱۰:۵۶:۱۱
به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا در جهان، تغییراتی در زمان و نحوه برگزاری المپیادهای علمی جهانی 2020 و در نتیجه تغییر اعزام تیم‌ها ایجاد شده که به شرح زیر اعلام می‌شود:

به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا در جهان، تغییراتی در زمان و نحوه برگزاری المپیادهای علمی جهانی 2020 و در نتیجه تغییر اعزام تیم‌ها ایجاد شده که به شرح زیر اعلام می‌شود:

- چهاردهمین المپیاد جهانی نجوم و اختر فیزیک که بنا بود 23 شهریور تا 1 مهرماه در کلمبیا برگزار شود به اواخر خرداد موکول شده است.

- سی و یکمین المپیاد جهانی زیست شناسی که بنا بود در 13 تا 21 تیرماه در ژاپن برگزار شود لغو و به سال آینده موکول شد.

- پنجاه و یکمین المپیاد جهانی فیزیک که بنا بود در 28 تیرماه تا 5 مردادماه در لیتوانی برگزار شود به تعویق افتاده و زمان آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

- سی و دومین المپیاد جهانی کامپیوتر که بنا بود 29 تیرماه تا 5 مردادماه در سنگاپور برگزار شود به تعویق افتاده،هنوز زمان دقیقی برای آن اعلام نشده و نزدیکترین زمان ممکن را اواسط شهریور اعلام کرده‌اند.

 

 

 

- شصت و یکمین المپیاد جهانی ریاضی که بنا بود از 18 تا 28 تیرماه در روسیه برگزار شود نیز به تعویق افتاده ...

 

61st International Mathematical Olympiad Saint-Petersburg Russia

IMO is the largest and most prestigious of all international Olympiads, having grown from the original seven countries to over a hundred. St. Petersburg has the honor to invite teams from all over the world to the 61st International Mathematical Olympiad in July 2020.

The Organizing Committee of IMO 2020 informs about the possible postponement of the IMO 2020 to September 16-26 2020 due to the covid-19 pandemic.

The Organizing Committee continues to prepare for the IMO in the planned mode and hopes to see in Saint-Petersburg all participants from all countries that planned to take part in the IMO!

 

 

 

 

طبق اعلام صفحه اصلی این المپیاد :

IMO (المپیاد بین المللی ریاضی) ، بزرگترین و معتبرترین المپیادهای بین المللی است که قرار بود  61 مین دوره آن در ژوئیه 2020 در سن پترزبورگ روسیه  با شرکت تیم هایی از سراسر جهان برگزار شود. اما

کمیته برگزاری  IMO 2020 از احتمال تعویق این رقابت ها به 16 تا 26 سپتامبر 2020 به دلیل همه گیر شدن بیماری  covid-19 اطلاع می دهد.

کمیته برگزاری به آمادگی خود برای IMO در حالت برنامه ریزی شده ادامه می دهد و امیدوار است که در سن پترزبورگ همه شرکت کنندگان از همه کشورهایی که قصد داشتند در IMO شرکت کنند را ملاقات کند!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

رئیس جدید انجمن ریاضی کانادا مایکل سیمکین، موفق به حل مسئله n-وزیر شد بیانیه مولفین کتاب های درسی ریاضی ۲۲ اردیبهشت روز زنان در ریاضیات درگذشت جان تِیت سه ریاضیدانی که در ۲۰۲۰ از دست دادیم المپياد بين المللى رياضی نوجوانان آسيا IJMO 2019 مایکل عطیه درگذشت روز مهندس گرامی باد سالروز درگذشت «مریم میرزاخانی»
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.