هر روز، هر رشته ، یک تست (1)

هر روز، هر رشته ، یک تست (1) مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ ساعت : ۱۰:۱۵:۳۳
خب همونطور که قولش رو داده بودیم سعی می کنیم این بخش رو هر روز روی سایت قرار بدیم تا دانش آموزان به خصوص کنکوری ها از آن استفاده کنند. چند تست از کنکورهای سال قبل تمام رشته ها که به طور مفصل همراه با نکاتش توضیح داده می شود به طوریکه هر کس با هر سطح اطلاعات بتونه تست و راه حل رو یاد بگیره.با ما همراه باشید.

خب همونطور که قولش رو داده بودیم سعی می کنیم این بخش رو هر روز روی سایت قرار بدیم تا دانش آموزان  به خصوص کنکوری ها  از آن استفاده کنند.
چند تست از کنکورهای سال قبل تمام رشته ها که به طور مفصل همراه با نکاتش توضیح داده می شود به طوریکه هر کس با هر سطح اطلاعات بتونه تست و راه حل رو یاد بگیره.با ما همراه باشید.

 

اینجا عکسی رو برای نمونه قرار دادم ، فایل pdf  و کامل سوالات رو دانلود کنید.و با این قسمت هر روز همراه باشید.

باتشکر

مهدی حیدری.

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

هر روز، هر رشته ، یک تست (4) معادلات و نامعادلات گویا(ریاضی کنکور انسانی) تست کنکور سراسری انسانی 96 داخل(مبحث عبارات گویا) آزمون مشابه کنکور سراسری رشته انسانی بودجه بندی کنکور رشته انسانی در شش سال اخیر(۹۱تا۹۶) تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث تابع) بودجه بندی ریاضی انسانی در کنکور۹۸ هر روز، هر رشته ، یک تست (3) افزایش ساعت مطالعه= با کاهش خواب؟؟ تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث تابع)
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.