نرم افزار MathType 6.9

نرم افزار MathType 6.9 مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ ساعت : ۱۱:۱۴:۴۸
نرم افزار MathType 6.9 ابزاري قدرتمند براي ويندوز و مکينتاش مي باشد که به شما اجازه مي دهد به راحتي نماد هاي رياضي را براي کار در word ، صفحان وب ، چاپ کردن ، نمايش و Tex , Latex , MathML documents به کار ببريد.

نرم افزار MathType 6.9 ابزاري قدرتمند براي ويندوز و مکينتاش مي باشد که به شما اجازه مي دهد به راحتي نماد هاي رياضي را براي کار در word ، صفحان وب ، چاپ کردن ، نمايش و Tex , Latex , MathML documents به کار ببريد.

حتما براي شما هم پيش آمده که بخواهيد فرمول هاي رياضي ، فيزيک و ... را تايپ کنيد ، اگر در اين کار مبتدي باشيد حتما از سختي تايپ کلافه مي شويد ، MathType با امکانات زياد و فرمول هاي آماده نه تنها کاربران مبتدي را در حد پيشرفته اي کمک مي کند بلکه کاربران حرفه اي خيلي سرسعتر و راحت تر مي توانند از فرمول ها استفاده نمايند . نماد هاي بسيار و قالب ها و فونت هاي همراه با اين نرم افزار خيلي از نياز هاي شما را براي ايجاد يک فرمول با شکل دلخواه بر طرف مي کند.مي توانيد به راحتي از نماد هاي رياضي موجود بر روي سيستم خود نيز استفاده کنيد و در نرم افزار ذخيره کنيد پس اگر نيازمند فرمول خاصي هستيد کافي است آن را دانلود کنيد و به راحتي به نرم افزار اضافه کنيد . اگر از یک نماد رياضي بسيار استفاده مي کنيد مي توانيد براي آن يک کليد ترکيبي تعيين کنيد تا سريع در دسترس شما باشد.به راحتي فرمول ها را ويرايش کنيد مانند کلمات معمولي آن ها را رنگي کنيد و استايل مورد نظر خود را به آن بدهيد .

اين نرم افزار به عنوان پلاگ اين به راحتي با نرم افزار هاي Microsoft Word , PowerPoint , Quark XPress documents , Adobe InDesign layouts , Excel spreadsheets , HTML pages و ... همراه می شود تا راحت تر بتوان از آن استفاده کرد.
 
ویژگی های نرم افزار :

نرم افزاری قوی برای فرمول  نویسی
ایجاد فرمول ها و ویرایش آسان آن
اضافه کردن فرمول های جدید به آرشیو فرمول ها

از طریق فایل زیر می توانید نرم افزار مفید Mathtype را دانلود و نصب کنید. این نرم افزار قابلیت تبدیل فرمولها از قالب Word به LaTeX  و برعکس را نیز دارا می باشد.

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

آموزش لاتک(تولید مراجع به صورت استاندارد) آموزش کامل حل مکعب روبیک(مبتدی) متلب در سیستم های کنترل خطی آشنایی با نرم افزار لاتک آموزش لاتک (نحوه قرار دادن شکل و تصویر در متن(1)) آموزش لاتک (تنظیم حاشیه و ابعاد صفحه،پهنا و ارتفاع متن3 ) آموزش لاتک(نحوه نگارش فرمول های ریاضی 1 ) آموزش لاتک (نگارش به صورت جدول وار1 ) راهنمای کامل نوشتن یک متن دانشگاهی با بسته فارسی زی پرشین نگارش یک پاراگراف ساده با لاتک
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.