نمایشگاه عکس

نمایشگاه عکس "به یاد مریم" در ایران مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ ساعت : ۲۲:۳۸:۰۷
برپایی نمایشگاه عکس "به یاد مریم" در ایران موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور پاسداشت مقام شامخ دانشمندان، نمایشگاه عکس ریاضیدان فقید «مریم میرزاخانی» که در سال ۲۰۱۸ از سوی «اتحادیه بین المللی ریاضی» (IMU) تهیه شده را در ایران برگزار کرد.

 برپایی نمایشگاه عکس "به یاد مریم" در ایران

موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور پاسداشت مقام شامخ دانشمندان، نمایشگاه عکس ریاضیدان فقید «مریم میرزاخانی» که در سال ۲۰۱۸ از سوی «اتحادیه بین المللی ریاضی» (IMU) تهیه شده را در ایران برگزار کرد.

طراح نمایشگاه «به یاد مریم» یک گرافیست با نام "رافائل مایرلز" است و سرپرست نمایشگاه هم یک ریاضیدان با نام "تایس جوردائو" است.

موزه ملی علوم و فناوری کشور در پی مکاتباتی با رئیس CWM که با همکاری کمیته بانوان انجمن ریاضی ایران  انجام شد، قرارداد نمایش این نمایشگاه در ایران را امضا نمود. مسئولیت ترجمه بروشور معرفی این نمایشگاه به زبان فارسی نیز را کمیته بانوان انجمن ریاضی ایران به عهده گرفت.

این نمایشگاه  تا روز ١٠ آذرماه در خانه  فرهنگ دیهیم که در خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر قرار دارد، برای بازدید عموم آزاد و رایگان است.

 

 

 

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

موقعیت شغلی رشته ریاضی کاربردی دو شیوه فکر کردن به مسائل سخت مسابقه استانی شهر ریاضی فراخوان همکاری پژوهشی در زمینه ریاضیات زیستی سه ریاضیدانی که در ۲۰۲۰ از دست دادیم روز زنان در ریاضیات فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری ریاضی بدون آزمون دانشگاه صنعتی سهند تبریز درگذشت دارنده مدال نقره جهانی المپیاد ریاضی Graph Algorithms مروری بر آنالیز فوریه گسسته
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.