توجه: سخنی با کاربران گرامی

توجه: سخنی با کاربران گرامی مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ساعت : ۲۲:۵۴:۴۱
با سلام خدمت کاربران گرامی سایت، بعد از گذشت مدتی از راه اندازی سایت دوستان زیادی با ما همراه شدن و ما سعی می کنیم بهترین هارو در اینجا جمع آوریم کنیم تا مورد استفاده دوستان قرار بگیره .چند نکته رو باید ذکر کنم:

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت، بعد از گذشت مدتی از راه اندازی سایت دوستان زیادی با ما همراه شدن و ما سعی می کنیم بهترین هارو در اینجا جمع آوریم کنیم تا مورد استفاده دوستان قرار بگیره .چند نکته رو باید ذکر کنم:

من تاکید می کنم که هیچ فایلی در این سایت پولی نخواهد بود مگر اینکه تالیف بنده یا همکاران من، یا محصول توافق شده با مولف یا موسسه ای باشد و بحث "مقالات نقدی و محصولات" جدا از بحث هزینه های "کاربران ویژه" خواهد بود و سعی خواهیم کرد که اطلاعات کافی از فایل های پولی قرار بدهیم تا کاربر با اطمینان و اطلاع آن را تهیه نماید.که البته ما تا به اینجا مقاله نقدی بجز دو مورد در سایت قرار نداده ایم اما در دست تالیف است مثل همین حل تمرین ریاضی یازدهم فنی.( اگر می خواهید مقاله نقدی را خریداری کنید نیاز به ویژه کردن سطح کابری خود ندارید و آن مقاله را مستقیما با ثبت نام معمولی تهیه نمایید.)

اما نکته مهمتر در مورد کاربران ویژه است که یکی دو مورد از ما دلخور شده بودن به دلیل اینکه اطلاع کاملی ازین نوع کاربری نداشته اند. ما هیچ وقت ادعا نکرده ایم که مقالات ویژه این سایت در اینترنت موجود نیست و یا دارای فلان کیفیت است یا ... و شاید برخی مقالات ویژه سایت در اینترنت موجود باشد( که اگر در اینترنت موجود نبود ما اصلا بدون اجازه مولف حق پخش آن را نداشتیم!). بنابراین قبل از آنکه عضو ویژه سایت شوید دقت فرمایید. ما تنها سعی می کنیم بهترین موضوعات ریاضی سایت های داخلی و خارجی را در اینجا گردآوری کنیم و خواهشمند هستیم تنها کسانی که می خواهند با ما همراهی کنند و از تمامی امکانات سایت استفاده کنند، عضو ویژه شوند. و خواهشمندم برای وقت و زمانی که مدرسان ما برای جمع آوری و تهیه فایل ها اختصاص می دهند احترام قائل شوید.

البته ما سعی خواهیم کرد که موضوعات و مقالات سایت را به مرور زمان اکثرا "انحصاری" کنیم اما قطعا از مقالات خوب موجود که در اینترنت پخش شده اند نیز استفاده خواهیم کرد.

با تشکر از همراهی شما

حیدری

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

تسلیت به همکار گرامی سالگرد تولد ویلیام همیلتون، نابغه ریاضی که فارسی را مسلط بود سال نو مبارک ولادت حضرت مهدی (عج) و روز معلم مبارک باد میلاد امام رضا (ع) مبارک باد تسلیت ایام محرم دعوت به همکاری مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی اعیاد شعبانیه مبارک باد امکان درج آگهی تدریس ریاضی برای همکاران ، مدرسین و موسسات آموزشی
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.