آموزش تلفظ صحیح توسط گوگل! مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ ساعت : ۱۶:۰۳:۳۹
تا پیش از این می‌توانستید برای فهمیدن تلفظ یک کلمه خاص انگلیسی، در گوگل عبارتی مثل how to pronounce quokka را سرچ کنید و گوگل نحوه تلفظ آن کلمه با لهجه بریتیش و امریکن را به شما آموزش می‌داد. اما حالا علاوه بر این، گوگل با هوش مصنوعی می‌تواند تلفظ شما را با میکروفون گوشی بشنود و به شما بگوید تلفظتان صحیح است یا نه و اگر درست نبود چگونه تلفظ خود را درست کنید.

تا پیش از این می‌توانستید برای فهمیدن تلفظ یک کلمه خاص انگلیسی، در گوگل عبارتی مثل how to pronounce quokka را سرچ کنید و گوگل نحوه تلفظ آن کلمه با لهجه بریتیش و امریکن را به شما آموزش می‌داد.
اما حالا علاوه بر این، گوگل با هوش مصنوعی می‌تواند تلفظ شما را با میکروفون گوشی بشنود و به شما بگوید تلفظتان صحیح است یا نه و اگر درست نبود چگونه تلفظ خود را درست کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

نحوه استعلام گیری اعتبار کنفرانس ها در ISC چه نکنید تا مقاله پژوهشی تان رد نشود آشنایی با مقالات مروری آیا مجلات Open Access بی اعتبار هستند؟ ترفندهای جستجو در گوگل آیین نامه جدید دکتری ساختار و ویژگی های یک پایان نامه مناسب فیلم آموزشی آشنایی با داوری مقالات (قسمت دوم) آموزش نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها - قسمت پنجم راهنمای تهیه و ارائه پوستر
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.