جزئیات کنکور ۹۹ اعلام شد

جزئیات کنکور ۹۹ اعلام شد مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ساعت : ۱۱:۰۹:۳۳
ثبت‌نام برای کنکور سال ۱۳۹۹ از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود. -این مهلت تا روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه ادامه دارد. -آزمون سراسری سال ۹۹ در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه سال ۱۳۹۹ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

جزئیات کنکور ۹۹ اعلام شد ./ آغاز ثبت‌نام از ۱۶ بهمن

مشاور عالی سازمان سنجش:
- ثبت‌نام برای کنکور سال ۱۳۹۹ از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.
- این مهلت تا روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه ادامه دارد.
- آزمون سراسری سال ۹۹ در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه سال ۱۳۹۹ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

متن این اطلاعیه را را می توانید در لینک زیر مطالعه نمایید...

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ تاريخ‌ ثبت‌نام‌ و شركت در‌ آزمون‌ سراسري‌ سال 1399

 

بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ كليه‌ متقاضيان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال 1399 براي‌ پذيرش در رشته‌هاي با آزمون در دوره‌هاي‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوري، مجازي، پرديس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌، دانشگاه‌ پيام‌‌نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ و همچنين رشته‌هاي تحصيلي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي مي‌رساند كه ثبت‌نام از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 (شانزدهم بهمن ماه‌ 1398) منحصراً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 98/11/24 (بيست و چهارم بهمن ماه‌ 1398) پايان مي‌پذيرد؛ لذا داوطلبان مي‌توانند در مهلت مقرر براي شركت در آزمون سراسري سال 1399 ثبت‌نام نمايند. 

دفترچه راهنما به همراه اطلاعيه تكميلي ثبت‌نام در آزمون مذكور همزمان با شروع ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان قابل دسترس خواهد بود. تاكيد مي‌گردد كه آزمون سراسري سال 1399 در تاريخ‌هاي 99/04/12 و 99/04/13 برگزار خواهد شد.

لازم به توضيح است دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای رشته‌هایی كه پذيرش آنها صرفاً با سوابق تحصيلي (بدون آزمون) انجام مي‌گيرد برای اطلاع داوطلبان در روز سه‌شنبه مورخ 98/11/08 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد. داوطلباني كه تمايل به شركت در پذيرش این رشته‌ها را دارند می‌توانند در تاريخ 98/12/20 با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان و مطالعه رشته‌هاي مورد نظر نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذيرش سراسري سال 1399 اقدام نمايند.

ضمناً داوطلباني كه صرفاً تمايل به پذيرش در رشته‌های صرفاً با سوابق تحصيلي (بدون آزمون) را دارند نيازي به ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1399 نخواهند داشت.

 

 

 

 

**********************************

این قسمت از پست، در 18 بهمن ماه 98 اضافه شده است:

جزئیات زمان بندی کنکور سراسری سال ۹۹ اعلام شد و بر این اساس داوطلبان تا پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند.

 

**********************

 

 

 

 

تدریس ریاضیات کنکور(انسانی- تجربی- ریاضی) در شهر مشهد توسط کارشناس ارشد رشته ریاضی کاربردی

ارتباط مستقیم جهت هماهنگی کلاس ها :   09338668710

تدریس کاملا تخصصی و با کیفیت ، (گروهی-خصوصی-آموزشگاه یا محل شاگرد ) در سراسر مشهد...

داوطلبانی که از مباحث عقب هستند رو می تونیم با کلاس های فشرده و آموزش چکیده مطالب و تکنیک های ویژه حل سوالات ریاضی، در طی چند جلسه به درصد دلخواهشون برسونیم. بنابراین اگر اراده کنید هنوز هم برای کسب درصد خوب در درس ریاضی دیر نشده....

با تشکر . حیدری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

ضوابط و نکات انتخاب رشته کنکور 98 بارم بندی دروس پایه دهم 96-97 لیست حذفیات پایه دوازدهم ( امتحانات نهایی 1400) مهلت انواع انتخاب‌ رشته‌ها کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال ۹۹ بارم‌بندی رشته علوم و معارف اسلامی پايه يازدهم و دوازدهم ۹۸-۹۹ حذفیات آزمون سراسری سال 1400 آزمون مدارس نمونه دولتی استان ها 1400 - 1401 نحوه تاثیرقطعی معدل در کنکور آغاز سال تحصیلی جدید مبارک
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.