مفاهیم بهینه سازی

مفاهیم بهینه سازی مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ساعت : ۰۹:۴۵:۳۸
مقاله ای مختصر و مفید در مورد مفاهیم بهینه سازی و الگوریتم های آن برای کسانی که در حوزه مهندسی و یا تحقیق در عملیات فعالیت دارند و یا می خواهند در مورد این حوزه کاربردی و جالب اطلاعات کسب کنند.

دانلود مقاله ای مختصر و مفید نوشته الهام شادکام در مورد مفاهیم بهینه سازی و الگوریتم های آن برای کسانی که در حوزه مهندسی و یا تحقیق در عملیات فعالیت دارند و یا می خواهند در مورد این حوزه کاربردی و جالب اطلاعات کسب کنند.

این کار در واقع مروری کلی بر آنچه در بهینه سازی انجام می شود است و برای کسانی که از حوزه بهینه سازی اطلاعاتی ندارند نیز مفید است.

تاریخچه ریاضی و تحقیق در عملیات

حوزه های کاربرد تحقیق در عملیات و بهینه سازی

و معرفی الگوریتم های مهم و ابتکاری این حوزه

از قسمت های این مقاله می باشد.

بنده علاقه زیادی به بهینه سازی دارم و گرایش من هم در دوره ارشد تحقیق در عملیات بوده، بزودی این قسمت رو به فعال ترین بخش سایت تبدیل خواهیم کرد. علاقمندان با ما همراه باشند.

سپاس

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

مساله مسیریابی وسایل نقلیه و کد آن در نرم افزار لینگو جزوه الگوریتم ژنتیک دکتر زندیه تحلیل پوششی داده ها نظریه بازی ها مقدمه ای بر روش های عددی و بهینه سازی مجموعه های فازی پاورپوینت الگوریتم کلونی زنبور عسل الگوریتم بهینه سازی انبوه ذرات جزوه ای کامل از الگوریتم ژنتیک آشنایی با مسئله ی کوتاه ترین مسیر
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.