تدریس ریاضی کنکور انسانی در مشهد

تدریس ریاضی کنکور انسانی در مشهد مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ساعت : ۲۱:۳۲:۲۳
کلاس های تدریس ریاضیات کنکور انسانی در شهر مشهد، ویژه کنکور سراسری 99 ، داوطلبان نظام قدیم و جدید، به صورت خصوصی و گروهی

مهم ترین مباحث ریاضیات کنکور انسانی در چند سال اخیر به شرح زیر بوده است، که مسلما مبنای مباحث کلاس های ما را تشکیل خواهند داد:

* عبارات و معادلات گویا و نامعادلات

* تابع (اعمال تابع،توابع درجه دوم، تابع جزء صحیح و قدر مطلق و ...)

* ترکیبیات و احتمال

* دنباله(حسابی ، هندسی و ...)

* آمار استنباطی(جامعه و نمونه، شاخص های مرکزی و پراکندگی و  نمودارها ...)

* سری های زمانی و نرخ بیکاری و ...

 

متاسفانه اکثر دانش آموزان رشته علوم انسانی و معارف، به دلیل ضعف یا علاقه نداشتن به درس ریاضی، این درس را در کنکور سراسری نادیده گرفته و یا  توجه زیادی به آن نمی کنند. در صورتی که ریاضیات کنکور انسانی دارای مباحثی محدود و آسان هستند که دانش آموزان می توانند با آموزش چند نکته در زمانی بسیار کم، درصدی عالی را در این درس کسب نماید و همان طور که اشاره شده با توجه به کم اهمیت دادن اکثر داوطلبان انسانی به درس ریاضی، کسب درصد خوب در این درس می تواند در کاهش رتبه شما تاثیر باور نکردنی داشته باشد. این موضوع را با بررسی چند کارنامه داوطلبان می توان به خوبی مشاهده کرد.

 در طی این چند سال با دانش آموزان انسانی زیادی کار کرده ام که علیرغم داشتن پایه بسیار ضعیف ریاضی، با شرکت در کلاس های  ریاضی ما ، درصدهای بسیار عالی در این درس کسب کرده اند.

در طی این کلاس ها، که به صورت خصوصی و گروهی در مشهد مقدس تشکیل می شود،  تنها در طی 10 تا 15 جلسه تمام مباحث مهم ریاضیات کنکور انسانی را به شما آموزش خواهم داد تا انشاالله با کسب درصدی عالی بتوانید رتبه خود را در کنکور سال 99 بهبود ببخشید.

والدین گرامی و داوطلبان می توانند برای هماهنگی و کسب اطلاعات با شماره ذیل تماس حاصل فرمایند( در صورت عدم پاسخگویی در تلگرام این شماره پیغام بگذارید تا هماهنگی های لازم انجام شود)

09338668710    مهدی حیدری. کارشناس ارشد رشته ریاضی

(مدرس خانم و آقا)

مطابق هر سال از ابتدای مهرماه ، کلاس های خصوصی و گروهی ریاضیات کنکور را تشکیل خواهیم داد، با تفاوت اینکه بنده امسال زمان محدودتری خواهم داشت، بنابراین در صورت نیاز به این کلاس ها زودتر هماهنگ بفرمایید.والدین و داوطلبانی که نیاز به مدرس خانم نیز دارند با بنده هماهنگ کنند.

با تشکر حیدری

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

آزمون مشابه کنکور سراسری رشته انسانی بودجه بندی ریاضی انسانی در کنکور۹۸ تحليل سؤالات ریاضی كنكور رشته انسانی نظام جديد ـ ۹۸ تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث عبارات گویا) تست کنکور سراسری انسانی 97 داخل(مبحث عبارات گویا) تست کنکور سراسری انسانی 97 داخل(مبحث عبارات گویا) تست کنکور سراسری انسانی 96 داخل(مبحث عبارات گویا) تست کنکور سراسری انسانی 96 داخل(مبحث عبارات گویا) تست کنکور سراسری انسانی 95 داخل(مبحث عبارات گویا) خلاصه نکات و تست های مبحث معادله درجه دوم تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث تابع) تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث تابع) تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث تابع) تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث تابع) تست کنکور سراسری انسانی 98 داخل(مبحث تابع)
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.