تایید مشخصات در سامانه سوابق تحصیلی

تایید مشخصات در سامانه سوابق تحصیلی مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ساعت : ۱۰:۳۱:۵۷
کلیه دانش آموزان "پایه دوازدهم متوسطه نظری" لازم است حداکثر تا مورخه97/11/10 به سامانه سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir مراجعه نموده و درصورت صحت مشخصات،نسبت به تایید آن اقدام نموده و کد سوابق تحصیلی را از سامانه مذکور دریافت نمایند.

کلیه دانش آموزان پایه دوازدهم  متوسطه نظری لازم است حداکثر تا مورخه 97/11/10 به سامانه سوابق تحصیلی dipcode.medu.ir
مراجعه نموده و درصورت صحت مشخصات،نسبت به تایید آن اقدام نموده و کد سوابق تحصیلی را از سامانه مذکور دریافت نمایند.
* بدیهی است جهت ثبت نام کنکور در بهمن ماه97، نیاز به کد مذکور می باشد.

** درضمن پس از اعلام نتایج امتحانات نهایی در خرداد ماه 98 نیز بایستی به سامانه مذکور مراجعه نموده ومجددا کد سوابق تحصیلی را دریافت نمایید.
*** لازم است ابتدا از مدرسه محل تحصیل خود موضوع را جویا شده و در صورت ارسال اطلاعات دانش آموزان توسط مدرسه و منطقه خود، به سامانه مذکور مراجعه نمایید. چون درغیر اینصورت اطلاعاتی برای تایید وجود ندارد(کد منطقه را از مدرسه بپرسید)

 

 

 

البته می بینید که اینجا دو تاریخ متفاوت رو برای دریافت کد ذکر کرده !! که من هم به ناچار هردو رو قرار دادم، اما شما سریعتراقدام کنید که به مشکل برنخورید.

 

 

 

 

اما صفحه این سامانه :

سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

فارغ التحصیلان دوره متوسطه :

افرادی که یکی از شرایط زیر را دارا باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نبوده و اطلاعات آنان در این سایت موجود نیست:

الف - فارغ التحصیلان قبل از سال 84

ب - فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصيلان رشته هاي غيرنظري(دانشسراهاي تربيت معلم )

ج - فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی نظام قدیم آموزش متوسطه

د- ديپلمه هاي تطبيقي مدارس غير ايراني خارج از كشور

فارغ التحصیلان دوره پیش دانشگاهی :

فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی قبل از سال 1391 مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نبوده و اطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.

نکات مهم :

- با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشوراطلاعات سوابق تحصیلی دوره متوسطه و پیش دانشگاهی موجود در سامانه، دهم بهمن ماه 1397 جهت اعمال در سامانه ثبت نام کنکور سراسری به سازمان سنجش تحويل خواهد شد .

- برای دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید(3-3-6) اطلاعات هویتی و برای دانش آموزان نظام قدیم کلیه سوابق تحصیلی تا دهم بهمن ماه قابل مشاهده است .

- دانش آموزان جهت ثبت نام در آزمون سراسری می بایست کد اخذ شده از این سامانه را در تقاضانامه ثبت نام درج نمایند .

- با توجه به اینکه اطلاعاتی که در این سایت موجود می باشد عیناً به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال خواهد گردید لذا جهت جلوگیری از وجود مشکل در فرآیند ثبت نام آزمون سراسری ، ضمن مشاهده اطلاعات خود درصورت هرگونه مغایرت ازطریق درج درخواست در همین سامانه اقدام نمائید . قابل ذکر است این درخواست ها در منطقه محل تحصیل شما بررسی و رفع مغایرت می گردد .

- در صورت عدم رفع مغایرت به منطقه محل تحصیل خود مراجعه نمائید .

- سوابق تحصیلی نمره ای دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید و غیر فارغ التحصیل دوره پیش دانشگاهی نظام قدیم در تیر ماه به این سامانه ارسال و قابل مشاهده خواهد بود .

 

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی معدل دیپلم ایرانی‌ها؛ 12! بارم‌ بندی دروس دوره دوم متوسطه نظری (پایه یازدهم)در سال‌تحصیلی 98 ـ 97 اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با تكميل ظرفيت آزمون شهریور ماه جزئیات حذف کنکور دانش آموزان هنرستانی اطلاعیه ثبت نام کنکور فنی و حرفه ای در خصوص رفع محرومیت کنکور 97 آغاز انتشار کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی لیست دروس امتحان نهایی پایه دوازدهم نظری
نیما ۱۳۹۷/۱۱/۰۵

سلام سامانه سوایق تحصیلی چرا ارور میده یکی کمک کنه ؟!

پاسخ کارشناسان مث فایل :

با سلام . در حال حاضر(ساعت 18:46 عصر جمعه پنجم بهمن) سایتشون از دسترس خارجه...لطفا عجله نکنیدقطعا فرصت خواهند داد تا همه سوابق رو مشاهده و تایید کنند.

مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.