چهارمین کنفرانس بین‌المللی آنالیز غیر خطی و بهینه سازی

چهارمین کنفرانس بین‌المللی آنالیز غیر خطی و بهینه سازی مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ ساعت : ۱۷:۳۶:۳۶
بااستعانت از خداوند متعال و با کمال مسرت، به اطلاع کلیه دانشگاهیان، پژوهشگران و علاقمندان می‌رساند که دانشکده ریاضی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در راستای تحقق اهداف کنفرانس‌های تخصصی، به منظور اعتلای سطح دانش ریاضی و جهت ایجاد محیطی مناسب برای تبادل نظر ریاضیدانان داخل و خارج، چهارمین کنفرانس بین‌المللی آنالیز غیر خطی و بهینه سازی را در روزهای ۲۸ تا ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ بـرگـزار می‌نماید. لازم به ذکر است که سه دوره قبلی این کنفرانس را گـروه ریاضی دانشـگاه اصفهان بـرگـزار نموده است. بدین‌وسیله از عموم ..

چهارمین کنفرانس بین‌المللی آنالیز غیر خطی و بهینه سازی

درباره کنفرانس

بااستعانت از خداوند متعال و با کمال مسرت، به اطلاع کلیه دانشگاهیان، پژوهشگران و علاقمندان می‌رساند که دانشکده ریاضی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در راستای تحقق اهداف کنفرانس‌های تخصصی، به منظور اعتلای سطح دانش ریاضی و جهت ایجاد محیطی مناسب برای تبادل نظر ریاضیدانان داخل و خارج، چهارمین کنفرانس بین‌المللی آنالیز غیر خطی و بهینه سازی را در روزهای ۲۸ تا ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ بـرگـزار می‌نماید. لازم به ذکر است که سه دوره قبلی این کنفرانس را گـروه ریاضی دانشـگاه اصفهان بـرگـزار نموده است. بدین‌وسیله از عموم علاقه‌مندان، اعضای پیوسته انجمن ریاضی ایران، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دکتری صمیمانه دعوت می‌نماید تا با حضور فعال و پویای خود، ضمن شرکت در کنفرانس با ارایه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود برغنا و کیفیت علمی این کنفرانس بیافزایند. بنا به تصمیم کمیته علمی، مقالات منتخب کنفرانس براساس کیفیت علمی و پس از تأیید نهایی داوران به صورت شماره ویژه (Special Issue) در یک ژورنال معتبر علمی چاپ خواهند شد.

محورهای کنفرانس

  • آنالیز تابعی غیر خطی، آنالیز غیر هموار ، آنالیز محدب و آنالیز مجموعه - مقدار
  • نظریه عملگرهای یکنوا، نظریه نقطه ثابت، نظریه نابرابری تغییراتی و نظریه بازی‌ها
  • مسایل تعادل، مسایل بهینه‌سازی و معادلات تحولی
  • کاربردهای موضوعات فوق در اقتصاد، مالی، معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزیی و ...

سایت همایش

 

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی

مقالات مشابه

بیست و سومین سمینار آنالیز ریاضی و کاربردهای آن یازدهمین کنفرانس نظریه گروه‌های ایران بیست و ششمین سمینار جبر ایران چهاردهمین سمینار معادلات دیفرانسیل، سیستم‌های دینامیکی و کاربردها، تیر ۹۷ چهل و نهمین کنفرانس ریاضی ایران دانشگاه علم و صنعت ایران دومین کنفرانس بین المللی مدیریت و سیستم های فازی هشتمین سمینار آمار و احتمال فازی، اردیبهشت ۹۷ پنجمین همایش ریاضیات و علوم انسانی ریاضیات مالی کنفرانس بین المللی دستاوردهای اخیر در علوم ریاضی دومین سمینار ملی کنترل و بهینه سازی
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.