آخرین توصیه ها( ویژه کنکورتجربی)

آخرین توصیه ها( ویژه کنکورتجربی) مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ ساعت : ۱۸:۴۰:۲۵
در این یکی دو روز باقیمانده تا کنکور سراسری به تمامی داوطلبان این آزمون به ویژه شاگردان خودم که امسال با بنده کلاس داشتن پیشنهاد دارم این فایل را مطالعه کنند. هر چند نکات ساده و واضحی هستند اما رعایت کردن شون می تونه زحمات یک ساله شمارو تضمین کنه.

در این یکی دو روز باقیمانده تا کنکور سراسری به تمامی داوطلبان این آزمون به ویژه شاگردان خودم که امسال با بنده کلاس داشتن، پیشنهاد دارم این فایل را مطالعه کنند. هر چند نکات ساده و واضحی هستند اما رعایت کردن شون می تونه زحمات یک ساله شمارو تضمین کنه.

فایل پی دی اف قرار داده شده رو مطالعه کنید و سر جلسه با توکل به خدا و اعتماد به نفس و دقت به سوالات پاسخ دهید. سر جلسه اصلا به نتیجه فکر نکنید و تنها تمام تلاش و آموخته هاتون رو به کار بگیرید. تست های شبیه سازی رو هم که روی سایت قرار دادم، امروز و فردا بدون اینکه دچار استرس بشید مطالعه کنید تمام نکات قبلا سر کلاس ها به کرات توضیح داده شده اند و جای نگرانی نیست.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

مهدی حیدری 12 تیر 98 .

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

جمع بندی مبحث انتگرال مناسب برای کنکوری های تجربی سوالات طبقه بندی کنکور 90 تا 96 (مبحث تصاعد ) با پاسخ تشریحی تحلیل سوالات کنکور ریاضی تجربی داخل و خارج از سال ۹۴ تا ۹۶ دفترچه سوالات کنکور سراسری تجربی 97 (اختصاصی و عمومی) پاسخ تشریحی ریاضیات کنکور سراسری تجربی 97 جزوه مبحث قدرمطلق جزوه روابط بین ریشه های معادله درجه دوم شاخص های پراکندگی (واریانس و انحراف معیار ) تابع گلدانی دامنه و برد تابع سوالات تستی توابع یکنوا با پاسخ تشریحی ریاضیات جامع تجربی (ریاضی با طعم گلابی) تست های تابع نمایی و لگاریتمی مناسب جمع بندی ماتریس تجربی در یک نگاه (کنکور سراسری 90 تا 97 ) آزمون مبحث مشتق با پاسخ تشریحی آزمون مبحث حد با پاسخ تشریحی آزمون مشابه کنکور سراسری رشته تجربی شبیه ساز کنکور-مبحث تابع شبیه ساز کنکور-مبحث احتمال شبیه ساز کنکور-مبحث کاربرد مشتق شبیه ساز کنکور-مبحث پیوستگی شبیه ساز کنکور-مبحث آمار و مدلسازی بودجه بندی سؤالات ریاضی کنکور سراسری رشته تجربی سال ۹۸
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.