تدریس ریاضی هشتم در مشهد

تدریس ریاضی هشتم در مشهد مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ ساعت : ۱۵:۴۹:۵۶
امسال هم مطابق سال های اخیر کلاس های تقویتی ریاضی پایه هشتم رو به صورت خصوصی و گروهی در مشهد مقدس در حال برگزاری داریم. توضیحاتی رو در مورد این درس در اینجا قرار میدم که هم برای متقاضیان شرکت در این کلاس ها مفید خواهد بود و هم برای تمام پایه هشتمی های که امسال قرار هست ریاضی هشتم رو آموزش ببینن و امتحان بدن...

امسال هم  مطابق سال های اخیر، کلاس های تقویتی ریاضی پایه هشتم رو به صورت خصوصی و گروهی در مشهد مقدس در حال برگزاری داریم.

توضیحاتی رو در مورد این درس در اینجا قرار میدم که هم برای متقاضیان شرکت در این کلاس ها مفید خواهد بود و هم برای تمام پایه هشتمی های که امسال قرار هست ریاضی هشتم رو آموزش ببینن و امتحان بدن...

طبق بارم بندی سال قبل(که احتمال 99 درصد امسال هم برجاست)، برای آزمون نوبت اول ریاضی هشتم، از فصل اول کتاب درسی  4/5 نمره سوال طرح خواهد شد که مربوط به مباحث اعداد صحیح و گویا و عملیات محاسبه این نوع اعداد ، و همچنین اولویت انجام محاسبات است که معمولا دانش آموزان مشکل چندانی با آن ندارند مگر آن دسته دانش آموزانی که از پایه های قبل ضعف دارند، که این ضعف ها را با آموزش خوب و تمرین برطرف خواهیم کرد.

اما از فصل دوم کتاب،  2/5 نمره سوال طرح خواهد شد که مربوط به مباحث اعداد اول و مرکب و تعیین نوع آنها به کمک روش غربال و ... ، مضارب و شمارنده های اعداد، خواهد بود. این فصل در ابتدا کمی برای دانش آموزان گنگ و مشکل به نظر می رسد اما با مثال ها و تمرین های مختلف که در کلاس ها گفته می شود مطالب در ذهنشان تثبیت می شود.

فصل سوم کتاب مربوط به مباحث چندضلعی هاست که از این فصل هم 4/5 نمره سوال طرح خواهد شد. معمولا دانش آموزان نکات و مطالب این فصل را زود یاد می گیرند اما در حل سوالات آن کمی مشکل دارند که با حل نمونه سوالات مختلف از این مبحث، این مشکل نیز برطرف می شود.

فصل چهارم کتاب مربوط به مبحث جبر و معادله است که در واقع فصل مهم و پایه ای برای ریاضیات سال های آتی دانش آموزان است و به عبارات جبری، تجزیه و معادلات می پردازد. از این فصل 5 نمره سوال برای آزمون نوبت اول طرح خواهد شد.

فصل پنجم کتاب مربوط به مبحث بردار و مختصات است که به آموزش بردارها و عملیات روی بردارها و بردار برآیند و ... می پردازد. با این فصل هم دانش آموزان تقریبا راحت تر هستند و مطالب متنوعی ندارد. . از این فصل 3/5 نمره سوال برای آزمون نوبت اول طرح خواهد شد.

 

در کلاس های گروهی و خصوصی ما،  نکات به طور کامل ساده و روان به دانش آموزان آموزش داده خواهد شد و معمولا دانش آموزانی  با سطح متوسط به راحتی آموزش ها را فرا می گیرند. مشکل اصلی دانش آموزان در مواجهه و حل سوالات متنوع است که در طول کلاس ها مثال ها و نمونه سوالات متنوعی برای شاگردان حل می شود تا بتوانند نکات آموخته شده را بکار گیرند  و حتی بعد از هر کلاس به صورت پشتیبانی ، سوالات به صورت هفتگی برای دانش آموزان ارسال می شود تا با تمرین مباحث را در ذهن خود تثبیت نمایند.

تاکید می کنم اگر دانش آموز شما در دروس ریاضی ضعیف است و قصد برگزاری کلاس تقویتی دارید، این کار را به شب های امتحان موکول نکنید.

تدریس گروهی و خصوصی  ریاضی  پایه هشتم در مشهد مقدس

با روش های جدید و جذاب، ساده و روان

آموزش توسط بهترین دبیران ریاضی مشهد با 10 سال سابقه آموزش تخصصی ریاضیات

مدرس خانم و آقا

هماهنگی جهت کلاس ها :    09338668710

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

آزمون آغازین ریاضی هشتم بودجه بندی پیشنهادی سالانه ریاضی هشتم (گروه ریاضی استان هرمزگان) نمونه سوالات فصل اول ریاضی هشتم آزمونک فصل اول ریاضی هشتم (98-97) آزمون آبان ماه ریاضی هشتم با پاسخ آزمونک فصل دوم ریاضی هشتم (98-97) آزمون فصل دوم ریاضی هشتم با پاسخ آزمون آبان ماه ریاضی هشتم با پاسخ آزمون هماهنگ میان نوبت ریاضی هشتم(گرگان) آزمون نوبت اول ریاضی هشتم با پاسخ آزمون نوبت اول ریاضی هشتم آزمون هماهنگ ریاضی هشتم گرگان با پاسخ(مدارس دولتی) آزمونک فصل سوم ریاضی هشتم (98-97) آزمون آذرماه ریاضی هشتم با پاسخ آزمون نوبت اول(دی ماه ۹۷) ریاضی پایه هشتم با پاسخ سوالات تستی فصل چهارم ریاضی هشتم شاگردان(ارمیا) آزمون بهمن ماه ریاضی هشتم آزمونک فصل ششم ریاضی هشتم (98-97) آزمون فصل ششم ریاضی هشتم آزمون بهمن‌ماه ریاضی هشتم آزمون میان ترم دوم ریاضی هشتم آزمون ریاضی هشتم(فروردین 98 ) آزمون پیشرفت تحصیلی ریاضی هشتم آزمون آغازین ریاضی هشتم پاورپوینت رابطه فیثاغورس آزمونک فصل اول ریاضی هشتم آزمون تستی فصل 1 ریاضی هشتم آزمون ریاضی فصل 1و2 پایه هشتم آزمون فصل 1و2 ریاضی هشتم آزمون فصل دوم ریاضی هشتم با پاسخ آزمون مستمر آبان ماه ریاضی هشتم آزمونک فصل دوم ریاضی هشتم یافتن چند عدد گویا بین دو عدد گویا آزمون میان نوبت ریاضی هشتم آزمون ریاضی هشتم(فصل 1 تا 4 ) آزمون فصل 3 ریاضی هشتم آزمون هماهنگ ریاضی هشتم گرگان با پاسخ آزمون فصل 3 ریاضی هشتم با پاسخ آزمون فصل 4 ریاضی هشتم با پاسخ
افضلی ۱۳۹۸/۰۷/۲۴

سلام کلاسای ریاضی هشتم فقط در آموزشگاه برگزار میشه؟

پاسخ کارشناسان مث فایل :

با سلام خدمت شما کاربر گرامی. خیر کلاس ها به درخواست والدین در محل شاگرد و به صورت خصوصی هم انجام خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات با شماره استاد حیدری که دراین پست قرار داده شده تماس بگیرید. موفق باشید.

مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.