آموزش تلفظ صحیح توسط گوگل! مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ ساعت : ۱۶:۰۳:۳۹
تا پیش از این می‌توانستید برای فهمیدن تلفظ یک کلمه خاص انگلیسی، در گوگل عبارتی مثل how to pronounce quokka را سرچ کنید و گوگل نحوه تلفظ آن کلمه با لهجه بریتیش و امریکن را به شما آموزش می‌داد. اما حالا علاوه بر این، گوگل با هوش مصنوعی می‌تواند تلفظ شما را با میکروفون گوشی بشنود و به شما بگوید تلفظتان صحیح است یا نه و اگر درست نبود چگونه تلفظ خود را درست کنید.

تا پیش از این می‌توانستید برای فهمیدن تلفظ یک کلمه خاص انگلیسی، در گوگل عبارتی مثل how to pronounce quokka را سرچ کنید و گوگل نحوه تلفظ آن کلمه با لهجه بریتیش و امریکن را به شما آموزش می‌داد.
اما حالا علاوه بر این، گوگل با هوش مصنوعی می‌تواند تلفظ شما را با میکروفون گوشی بشنود و به شما بگوید تلفظتان صحیح است یا نه و اگر درست نبود چگونه تلفظ خود را درست کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

آموزش نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها - قسمت دوم نحوه پاسخگویی و مکاتبه با داور مقالات آموزش نگارش پایان نامه از ابتدا تا انتها - قسمت اول نحوه محاسبه امتیازات در مصاحبه دکتری فهرست مجلات معتبر داخلی فیلم آموزشی آشنایی با داوری مقالات (قسمت دوم) آموزش مقاله نویسی در 25 گام چگونه عنوان کوتاه شده مجلات را به دست آوریم فیلم آموزشی آشنایی با داوری مقالات (قسمت سوم) سایت کاربردی برای نوشتن انواع رزومه و کاور لتر
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.