اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 مقاله عمومی

تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ ساعت : ۱۴:۲۲:۲۲
نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 اعلام شد. در این قسمت می خواهیم راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 در مقاطع ششم ابتدایی ( ششم به هفتم ) و نهم به دهم را قرار دهیم تا والدین محترم و دانش آموزان خودشان بتوانند کارنامه آزمون تیزهوشان را مشاهده و دریافت کنند .

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98 اعلام شده است . نحوه اعلام نتایح آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 بصورت اینترنتی و از طریق سایت Azmoon.medu.ir می باشد . دقت داشته باشید که نتایج کلیه دانش آموزان سراسر کشور صرفا از طریق این سایت اطلاع رسانی می شود.

راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98

در این قسمت می خواهیم راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98 در مقاطع ششم ابتدایی ( ششم به هفتم ) و نهم به دهم را قرار دهیم تا والدین محترم و دانش آموزان خودشان بتوانند کارنامه آزمون تیزهوشان را مشاهده و دریافت کنند . نتایج تنها از طریق سایت Azmoon.medu.ir و برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مدارس کل کشور قابل مشاهده خواهد بود . بعد از ورود به سایت مذکور و در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایند . مانند تصویر زیر :

در مرحله بعدی در منو سمت راست بر روی قسمت ماژول کلیک کرده و در پنجره باز شده بر روی قسمت استعداد درخشان و نمونه دولتی کلیک نمایید . مانند تصویر زیر :

در صفحه باز شده بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده :

در مرحله بعدی اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون " وضعیت در سمپاد" ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) را ببینید فرزندتان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم پذیرفته شده یا خیر همچنین در زیر ستون " وضعیت در دبیرستان نمونه دولتی "( در تصویر با فلش آبی نمایش داده شده است ) را ببینید فرزندتان در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم پذیرفته شده یا خیر

 

 

مهدی حیدری

مهدی حیدری

مدرس ریاضی، وب مستر ، نویسنده و پژوهشگر

مقالات مشابه

دفترچه راهنمای ثبت نام ورود به مدارس تیزهوشان متوسطه اول سوالات استعداد تحلیلی ششم سوالات تستی آزمون سمپاد امسال 5 مرداد سال ۱۳۹۷ با پاسخ کلیدی رابطه ی طولی تقریب در دوره ابتدایی رابطه ی طولی اندازه گیری در ریاضیات دوره ابتدایی رابطه ی طولی مبحث تقارن در ریاضی ابتدایی رابطه ی طولی مبحث اعداد اعشاری در ریاضی ابتدایی رابطه ی طولی مبحث کسر در ریاضی ابتدایی زاویه بین دو عقربه ساعت
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.