اکانت ویژه مث فایل تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳

بعد از ثبت نام اولیه که در کمتر از یک دقیقه انجام می شود، می توانید از طریق پنل کاربری خود ، برای اکانت ویژه و نیز تهیه مقالات نقدی و محصولات اقدام نمایید.

مقالات این سایت به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

مقالات عمومی  که رایگان بوده و تمام کاربران می توانند از آن استفاده نمایند.

مقالات ویژه که فقط برای کابران دارای اکانت ویژه قابل دسترسی می باشد.و انشاالله برای این دسته از کاربران مقالات و مطالب خوبی رو ارائه خواهیم داد.

برای دریافت اکانت ویژه، بعد از ثبت نام (از طریق آیکون بالا و سمت چپ سایت در کمتر از 1 دقیقه) وارد پنل خود شده و از طریق منوی خود می توانید اکانت خود را ویژه نمایید. امکان درج آگهی تدریس خصوصی نیز از طریق این پنل وجود دارد).

و مقالات نقدی که باید به طور مستقیم تهیه شوند . نکته مورد توجه درباره مقالات نقدی سایت این است که برای خرید این مقالات نیازی به ویژه شدن اکانت نیست و می توانید مستقیما آن را تهیه کنید، پس قبل از هرگونه پرداختی لطفا به نوع مقالات توجه فرمایید.( ابتدا باید ثبت نام معمولی انجام دهید).

***پس از خرید مقالات نقدی، در صورتی که وارد پنل خود شده باشید و به صفحه مورد نظر مراجعه کنید لینک مقاله دانلود شده برای شما به نمایش در می آید.همچنین فایل های خریداری شده شما در پنل تان نمایش داده می شود و از این طریق نیز می توانید به مقالات نقدی خریداری شده دسترسی داشته باشید.***

در صورت بروز مشکل می توانید از طریق فرم یا شماره قسمت ارتباط با من (گوشه سمت چپ در ابتدای صفحه سایت) مشکل را اطلاع دهید تا برطرف شود.هنگام پر کردن فرم، شماره یا ایمیل خود را دقیق وارد نمایید تا بتوانیم نتیجه را به شما کاربر گرامی اطلاع دهیم.

30 روز

4,000 تومان

انتخاب

90 روز

8,000 تومان

انتخاب

180 روز

10,000 تومان

انتخاب

360 روز

12,000 تومان

انتخاب
مث فایل
مث فایل مقالات لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

برای دریافت این فایل تنها کافیست ایمیل خود را وارد نمایید.

باتشکر، ثبت نام شما با موفقیت صورت پذیرفت.
لطفا کمی صبر کنید...
دانلود فایل

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.